www.poradnictwo-socjodynamiczne.pl
pl-PLEnglish (UK)

Konferencja podsumowująca efekty realizacji projektu 9 czerwca br. - zaproszenie

Fundacja Imago oraz Bielskie Stowarzyszenie Artystyczne "Teatr Grodzki" zapraszają do udziału w międzynarodowej konferencji poświęconej popularyzacji socjodynamicznej metody poradnictwa zawodowego autorstwa Vance’a Peavy, która odbędzie się 9 czerwca br. w Katowicach,  stanowiącej podsumowanie praktycznych doświadczeń związanych z adaptacją metody i rozwojem narzędzi stosowanych w doradztwie socjodynamicznym.

Fundacja Imago oraz Bielskie Stowarzyszenie Teatr Grodzki wraz z grupą polskich doradców zawodowych i ekspertów zagranicznych, współpracujących bezpośrednio z V. Peavy’m, pilotażowo wdrażała metodę w województwie śląskim, co stanowi pierwszą tego typu inicjatywę w Polsce.
Poradnictwo socjodynamiczne oferuje innowacyjny system pracy indywidualnej z klientem, w oparciu o całościową teorię, metodę, poprzez unikalne techniki i narzędzia. Narzędziownia autorstwa V. Peavy’ego zastosowana do indywidualnych rozmów doradczych pozwala na istotne metodyczne wzbogacenie warsztatu doradcy i poszerzenie repertuaru reguł postępowania doradcy zawodowego (w stosunku do tradycyjnych).

Podczas konferencji uczestnicy będą mogli zapoznać się z pierwszą publikacją nt. metody wydaną w języku polskim, a także z efektami pracy, narzędziami stosowanymi w pracy z klientem i podstawami teoretycznymi poradnictwa socjodynamicznego. W wydarzeniu wezmą także udział zagraniczni eksperci, którzy rozwijali metodę na terenie Skandynawii i opracowywali koncepcję jej adaptacji do warunków polskich.

Konferencja podsumowująca efekty realizacji projektu „Nowa perspektywa doradztwa zawodowego” odbędzie się w budynku Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Śląskiego, ul. Jordana 18, Katowice (sala 401, IV piętro), dnia 09 czerwca 2015r.

Prosimy o przesyłanie zgłoszeń do dnia 01.06.2015r.: mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub zgłoszenie telefoniczne pod numerem 513 362 807.

Pobierz program.

Projekt współfinasowany przez Unię w ramach Europejskiego Fundzusz Społecznego
Projekt „Nowa perspektywa doradztwa zawodowego”  © Copyright 2019 
Projekt i wykonanie strony: intMar.eu

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...