www.poradnictwo-socjodynamiczne.pl
pl-PLEnglish (UK)

Kontakt

Lider projektu

Koordynatorka projektu – Magda Stempska

Magda StempskaAbsolwentka Akademii Ekonomicznej w Poznaniu na Wydziale Zarządzania. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu „Zarządzania projektami UE” na Politechnice Wrocławskiej. Uczestniczyła również w półrocznym stypendium na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu w Alborgu w Danii. Od 11 lat uczestniczy w realizacji projektów finansowanych ze środków Unii Europejskiej m.in.:  w ramach programów Equal, Leonardo da Vinci, Interreg, a także Rozwój Zasobów Ludzkich i Kapitał Ludzki. Posiada kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu projektami. Od 2012r. zaangażowana w projekty społeczne realizowane przez Fundację Imago. Prywatnie zapalona podróżniczka i pasjonatka kajaków.

Tel.: 513 362 807
Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Koordynator współpracy ponadnarodowej – Piotr Kuźniak

Doświadczenie zdobywał pracując już w każdym z trzech sektorów gospodarki: – biznes: realizacja usług doradczych i HR dla sektora MŚP (w tym business development, pozyskiwanie środków na inwestycje) – NGO: od 6 lat realizuje projekty społeczne, w tym ponadnarodowe (program Equal), od 3 lat współzarządza własnym NGO, fundator Fundacji Europejski Dom Spotkań we Lwowie, – JST: współzarządzanie jednostką miejską i projektami samorządzie (jako Z-ca Dyr. i Kierownik projektu). W pracy preferuje wdrażanie nowych rozwiązań oraz działania crossowe łączące elementy z różnych dziedzin i obszarów. Podróżuje często w kierunku E. Wschodniej oraz Bałkanów, uwielbia bieganie.

Tel.: 691 270 754
Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Partner krajowy

Koordynatorka Partnera – Agnieszka Maj

Pracownik sektora organizacji pozarządowych od 2002 roku, pedagog specjalny z wykształcenia, animator lokalnej społeczności. Absolwentka 2012 – Akademia Managerów Projektu – certyfikacja IPMA, poziom D. Ukończyła w 2011 Szkołę Trenerów ”Brainstorm”. Szkoleniowiec kompetencji miękkich w zakresie komunikacji, motywacji i samorozwoju.


Tel.: 693 887 115
Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Ekspert ds. poradnictwa socjodynamicznego - Barbara Górka

Barbara GórkaDoradca zawodowy i personalny, ekspertka w międzynarodowych projektach dot. poradnictwa zawodowego, trenerka z zakresu tematyki poradnictwa socjodynamicznego (szkolenia w czeskim Euroguidance, Uniwersytecie w Sztokholmie oraz norweskim Oslo and Akhersus University). Aktualnie realizuje proces adaptacji podejścia socjodynamicznego na grunt polskiego poradnictwa zawodowego w międzynarodowym projekcie. Koordynatorka procesu wydawniczego pierwszego polskiego tłumaczenia książki „SocioDynamic Counselling: A Practical Approach to Meaning Making” (polski tytuł: „Poradnictwo socjodynamiczne. Praktyczne podejście do nadawania znaczeń”). Doświadczenia zawodowe szkolnego doradcy zawodowego w integracyjnym gimnazjum i liceum, bogate doświadczenie w pracy z niepełnosprawnymi klientami (m.in. w Warsztatach Terapii Zajęciowej oraz Zakładach Aktywności Zawodowej), doradca zawodowy – orzecznik w Powiatowym Zespole ds. orzekania o niepełnosprawności. Autorka i koordynatorka kilkunastu projektów z zakresu aktywizacji społecznej i zawodowej osób „zagrożonych wykluczeniem społecznym”. Wykładowca akademicki, prowadzi własną firmę w obszarze szkolenia i doradztwo. Na gruncie naukowym interesują ją holistyczne podejście do klienta w odniesieniu do teorii konstruktywistycznych oraz procesy wsparcia dla osób z różnymi rodzajami niepełnosprawności. Autorka poradników: „Osoba niepełnosprawna wchodzi na otwarty rynek pracy” oraz „Osoba niepełnosprawna na otwartym rynku pracy”.

Tel.: 693 887 115
Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Specjalistka ds. rekrutacji i szkoleń – Aleksandra Sawczuk

Aleksandra SzawczukAleksandra Sawczuk – absolwentka europeistyki na Wydziale Studiów Międzynarodowych i Politycznych Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Od 2007 roku związana w branżą funduszy unijnych jako specjalista ds. pozyskiwania dotacji dla przedsiębiorców. Przez 3 lata kierowniczka Działu Funduszy Europejskich w firmie consultingowej w Bielsku-Białej. Autorka wielu publikacji w magazynie Funduszy Europejskich takich jak „Dotacje na innowacje”, „Finansowanie innowacji w firmach” czy „Miej Web w biznesie”. Perfekcjonistka. Mimo, że w sektorze ngo pracuje od niedawna, to już śmiało twierdzi, że to miejsce dla niej. Prywatnie mama 3,5-letniej Leny. Macierzyństwo na tyle „zawróciło” jej w głowie, że w wolnym czasie prowadzi lokalny portal dla rodziców www.bielskiemamy.pl

Tel.: 693 887 115
Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Partner zagraniczny

Spangar Negotiations Co.
Timo Spangar i Anita Keskinen

Projekt współfinasowany przez Unię w ramach Europejskiego Fundzusz Społecznego
Projekt „Nowa perspektywa doradztwa zawodowego”  © Copyright 2019 
Projekt i wykonanie strony: intMar.eu

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...